Galvenā lapa

  Jaunieti, izmanto šo iespēju!

  Ja vēlies darboties savu vienaudžu - jauniešu labā, vēlies darboties ar projektiem, organizēt aktivitātes bērniem un jauniešiem,Tev ir iespēja darboties kopā ar mums:)

  Raksti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , būsim priecīgi ar Tevi sadarboties!

  Lasīt tālāk...

   

  Līdz 17. aprīlim piesakies "BiTriMulti" apmācībām Spānijā

  Apmācības paredzētas tiem, kas vēlas izstrādāt savu pirmo jauniešu apmaiņas projektu. Galvenais mērķis ir sniegt starptautisku mācīšanās pieredzi jaunatnes darbiniekiem, lai attīstītu kompetences jauniešu apmaiņas projektu organizēšanā.  Apmācības norisināsies Spānijā no 13. līdz 17. jūnijam.  Pieteikšanās līdz 2016. gada 17. aprīlim.

  Lasīt tālāk...

   

  Aicinām Vidzemes reģiona jaunatnes darbā iesaistītās personas pieteikties apmācībām par mentoringu "Solis kopā"!

  Apmācību mērķis ir veicināt mentoringa kustības attīstību darbā ar jauniešiem, radīt jaunatnes darbiniekos izpratni par  mentoringu, sniegt prasmes un zināšanas mentora pienākumu veikšanai. Apmācības notiks 2016. gada 9. – 11. martā, viesu namā "Vecmuiža", Lielupes pagastā, Salacgrīvas novadā. Pieteikšanās termiņš – 26. februāris!

  Lasīt tālāk...

   

  Atver savu sirdi! - BSAC Zīles

  Biedrības "Mēs - nākotnei!" aktīvisti Sabīne, Zane, Īrisa un Ņina, sadarbībā ar SIA "Zeltaleja"

  Lasīt tālāk...

   

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1425127
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 3 viesi