Galvenā lapa

    Mēs - jauniešiem!

    Šodien, jau no paša rīta, biedrības "Mēs - nākotnei!" telpās pulcējās jaunieši

    Lasīt tālāk...

     

     

    Lasīt tālāk...

     

    Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina projektu konkursu sociālā riska grupas jauniešiem

    Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina atklāto projektu konkursu "Atbalsts sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu iesaistei neformālās izglītības aktivitātēs, sekmējot viņu līdzdalību sabiedriskajos procesos". Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš – 20. aprīlis līdz plkst.17.00.

    Lasīt tālāk...

     

    Pasākumu programmas “1001 stāsts starpkultūru dialogam”
    noslēguma pasākums


    Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina piedalīties projekta “1001 stāsts starpkultūru dialogam” noslēguma pasākumā.
    Pasākuma mērķis ir  atskatīties uz aizvadītā projekta aktivitātēm un to sniegto ieguldījumu kultūru daudzveidības veicināšanā,  pārrunāt jaunieša lomu bēgļu jautājumu risināšanā un sabiedrības attieksmes maiņā pret migrāciju un kultūru daudzveidību, kā arī kopumā veicināt dialogu sabiedrībā par migrācijas un bēgļu jautājumiem.

    Lasīt tālāk...

     

    Aicinām Rīgas reģiona jauniešus piedalīties apmācībās par starpkultūru izglītību

    „Es un mēs!”

    Apmācību mērķis ir sniegt jauniešiem nepieciešamās zināšanas par starpkultūru izglītību un attīstīt prasmes iniciatīvu veidošanā, veicinot izpratni par sabiedrības daudzveidību. Apmācības notiks no 2016. gada 22.  līdz 24. aprīlim viesu namā "IDE", Babītes novadā.
    Piesakies apmācībām līdz 2016.gada 11. aprīlim, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 15. aprīlim. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ejuz.lv/rigastarpkulturu

    Lasīt tālāk...

     
    Autorizācija    Statistika
    Reģistrēti lietotāji : 4
    Raksti : 653
    Rakstu skatīšanās reizes : 1202867
    Klātienē
    Šobrīd klātienē ir 130 viesi