Galvenā lapa 2016_09_JSPA_apmacibas_JSI

  "Starptautiskās jauniešu iniciatīvas"

  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē neformālās izglītības apmācības organizācijām, kuras vēlas attīstīt Starptautiskās jauniešu iniciatīvas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" programmas ietvaros. Apmācības "Starptautiskās jauniešu iniciatīvas" notiks no 2016. gada 1. līdz 2. oktobrim, viesu namā "IDE", Babītes novadā.
  Apmācību mērķis ir veicināt programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" 2. pamatdarbības (KA2) projektu izstrādi, sniegt zināšanas un atbalstu organizācijām, kas vēlas realizēt starptautisku iniciatīvu un iesniegt projektu, lai risinātu jauniešiem aktuālas problēmas un uzlabotu jaunatnes darba kvalitāti.
  Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji Ginta Salmiņa un Sintija Lase.
  Dalībnieki: jauniešu organizāciju vadītāji, līderi vai organizācijas pārstāvji, kuriem ir ideja un vēlme realizēt starptautisku iniciatīvu un iesniegt KA2 projektu. No katras organizācijas tiek aicināti pieteikties 2 pārstāvji, var pieteikties arī nepilngadīgs jaunietis (vismaz 16 gadus vecs) un atbalsta persona (vecāka par 18 gadiem) no pārstāvētās organizācijas, kas palīdzēs šo ideju īstenot. Dalības pieteikums jāaizpilda katram pārstāvim!
  N.B. Priekšroka dalībai tiks dota organizācijām, kurām nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, kā arī jauniešu centriem un organizācijām, kuras ir īstenojušas vietēja līmeņa iniciatīvu programmā "Jaunatne darbībā" vai Jaunatnes politikas valsts programmā un tagad vēlas īstenot starptautisku jauniešu iniciatīvu.
  Pieteikšanās apmācībām līdz 20. septembrim, aizpildot elektronisko pieteikumu - http://ejuz.lv/starptautiskasiniciativaserasmus. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 23. septembrim.
  Apmācības notiks pilnas 2 dienas, tāpēc svarīgi, lai pārstāvji varētu piedalīties abas apmācību dienas!
  Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietas gan jāsedz pašiem.
  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani - Līga Siliņa (tālr. nr. 26808042, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).
  Stratēģiskās partnerības projekti sniedz iespēju organizācijām, kas ir aktīvas izglītības, apmācību un jaunatnes jomā, kā arī uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm, citām sabiedriski aktīvām organizācijām, ieviest inovatīvas pieejas jaunatnes darbā, risināt jauniešiem aktuālas problēmas un uzlabot jaunatnes darba kvalitāti.
  Jānis Drigins
  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
  Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinators
  Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
  Tālr.: +371 67356253
  Fakss: +371 67358060
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
  www.jaunatne.gov.lv

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1409946
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 13 viesi