Galvenā lapa 2016_07_08_Krasaina_vasaea

  Mēs – nākotnei! bērniem piedāvā Krāsaino vasaru!

  Biedrība „Mēs - nākotnei!” tikko,

  ka beidza īstenot projektu „Nāc, pielaiko profesiju!”, kura ietvaros vairāk nekā 130 Limbažu novada jauniešiem tika piedāvāta iespēja aktīvi un radoši darboties. Turpinot, savu darbību, vasaras sākumā biedrība noslēdza sadarbības līgumu ar Nodarbinātības valsts aģentūru, par projekta „Jauniešu garantijas” īstenošanu, kā rezultātā, biedrībā uzsāka darbu 4 jaunieši – brīvprātīgie. Jauniešu līdzdalība biedrības darbā, ir nozīmīgs atbalsts biedrībai darbam ar bērniem un jauniešiem. Ņemot vērā jauniešu ieinteresētību, atsaucību, un jau darbojoties biedrībā, iegūto pieredzi darbā ar jauniešiem, tika izveidota plaša pasākumu programma „Krāsaina vasara - 2016”, kuras ietvaros, plānots organizēt dažādās radošas, aktīvas un izglītojošas aktivitātes 8-15g.v. bērniem un jauniešiem, visas vasaras garumā. Biedrība katru nedēļu plāno rīkot nodarbības, kurās aicināti piedalīties bērni un jaunieši interesenti; informāciju par pasākumiem var iegūt mājas lapā www.meslimbazi.lv, kā arī biedrības sociālo tīklu lapās.
  Kā katru gadu, arī šajā vasarā biedrības vadītāja Ņina Luščenoka kopā ar jauniešiem brīvprātīgajiem - Līgu Viksi, Adeli Korbu, Beāti Smirnovu un  Aiju Šepko plāno apciemot Umurgas un Zīles bērnu sociālās aprūpes centru audzēkņus, bērnu slimnīcas pacientus, lai arī ar šiem bērniem un jauniešiem piedāvāt iespēju aktīvi, radoši izpausties un interesanti pavadītu laiku kopā ar vienaudžiem, iemācītos ko jaunu. Iepriekšējā nedēļā aizvadītas jau divas radošās darbnīcas, par kurām interese bērnu vidū palielinājusies ģeometriskajā progresijā. Jaunieši  -projektu koordinatores atzīst, ka ir interesanti vērot bērnu ieinteresēto darbošanos, kā arī patīkami pašām iesaistīties ar viņiem spēlēs un aktivitātēs, tādējādi uzzinot ko jaunu arī par sevi, visiem kopā lietderīgi un organizēti pavadot laiku.
  Nav noslēpums, ka nodarbību organizēšanai ir nepieciešami materiāli, kancelejas preces, izbraukumiem - degviela. Un protams, bērni priecājas, ja ir iespēja uz galda likt kādu našķi. Tāpēc, jaunieši – brīvprātīgie, biedrības vārdā uzrunāja vairākus uzņēmējus, lai pasākumu organizēšanai piesaistītu ziedojumus. Lūgumam atbalstīt pasākumu organizēšanu, jau atsaucas „Limbažu aptieka”, kura ziedoja preces pirmās palīdzības aptieciņai, dāvināja pašu veidotās krāsojamās grāmatiņas, ar kurām slimnīcas bērniem būs iespējams aizpildīt kādu atpūtas brīdi starp ārstēšanos. Veikals „Agate” ziedoja krāsas nodarbībai, kura jau plānota šīs nedēļas nogalē. Aktivitāšu norises vajadzībām, dažādas lietas ziedo arī paši jaunieši un biedrības valdes priekšsēdētāja. Biedrības „Mēs - nākotnei!” vārdā, vēlamies pateikt lielu paldies mūsu atbalstītajiem – aptiekai „Limbažu aptieka” un veikalam „Agate”, un ļoti ceram, ka mūsu darbību bērnu un jauniešu labā novērtēs vēl kāds, un arī atbalstīs, tā nodrošinot iespēju kvalitatīvāk, saturīgāk un pilnvērtīgāk novadīt plānotās aktivitātes.
  Biedrības „Mēs – nākotnei!” vārdā, Līga Vikse, Ņina Luščenoka

  https://www.facebook.com/mes.nakotnei/

  http://www.auseklis.lv/?cat=557&expand_article_id=16775

  http://limbazi.pilseta24.lv/zina?slug=biedriba-quot-mes-nakotnei-quot-piedava-berniem-krasaino-vasaru-e893af5ff1%2F1567918&utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1625005056

   


   

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1409931
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 11 viesi