Galvenā lapa 2016_02_17_apmacibas_Salacgriva

  Aicinām Vidzemes reģiona jaunatnes darbā iesaistītās personas pieteikties apmācībām par mentoringu "Solis kopā"!

  Apmācību mērķis ir veicināt mentoringa kustības attīstību darbā ar jauniešiem, radīt jaunatnes darbiniekos izpratni par  mentoringu, sniegt prasmes un zināšanas mentora pienākumu veikšanai. Apmācības notiks 2016. gada 9. – 11. martā, viesu namā "Vecmuiža", Lielupes pagastā, Salacgrīvas novadā. Pieteikšanās termiņš – 26. februāris!

  Dalībnieku profils:  Projekta "PROTI un DARI!" dalībnieki, Eiropas Brīvprātīgā darba projektos iesaistītie, kā arī citi jaunatnes darbinieki un jaunatnes organizāciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.

  Apmācību uzdevumi:
  •    sniegt apmācību dalībniekiem teorētisku un praktisku informāciju par mentoringu;
  •    analizēt mentoringa posmus un attīstības modeļus;
  •    izprast mentora lomu un mērķus, attīstīt mentoram nepieciešamas kompetences;
  •    sniegt atbalstu jauniešu mērķu uzstādīšanā un motivēšanā tos izpildīt;
  •    atpazīt izaicinājumus un analizēt to iespējamos risinājumus;
  •    veidot mentoru savstarpējo sadarbības tīklu nākotnes darbībai.
  Apmācības vadīs:  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji.

  Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

  Pieteikšanās, aizpildot anketu elektroniski http://ejuz.lv/soliskopavidzeme,  līdz 26. februārim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 29. februārim.

  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: apmacibas[at]brfonds.lv

  Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds" (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" meklējiet tīmekļa vietnē: www.jaunatne.gov.lv

  Ziņu avots: www.jaunatne.gov.lv

   

   
  Autorizācija



  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1409935
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 9 viesi