Galvenā lapa 2015_03_01+Rigas_reg_apmaciba

  Aicinām piedalīties Vidzemes reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

  Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015.gada 11. - 13. martā, Vidzemes reģionā, viesu namā „Laso”, Alkšņos, Cēsu novadā (www.laso.lv). Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski: http://ej.uz/vmqk. Pieteikšanās līdz 4. martam. Apstiprinājums par dalību apmācībās katram personīgi tiks nosūtīts uz pieteikuma anketā noradīto e-pastu līdz 2015. gada 5. martam.
  Apmācību mērķis: veicināt izpratni par stāstu stāstīšanu kā pieeju un instrumentu darbā ar jauniešiem.
  Apmācību uzdevumi:
  -sniegt izpratni par stāstu stāstīšanas būtību, filozofiju, pieeju un ieguvumiem;
  -identificēt stāstu stāstīšanas pielietojamību darbā ar jaunatni;
  -palīdzēt dalībniekiem attīstīt stāstu stāstīšanas prasmes;
  -dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu.
  Dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunas pieejas un metodes darbam ar jaunatni, kā arī pilnveidot savas komunikācijas prasmes.
  Apmācības vadīs: Ginta Salmiņa un Rinalds Rudzītis.
  Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.
  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Ilga Ķuze, Vidzemes reģionālā koordinatore tālr.: 26311363 ilga.kuze[at]gmail.com

  Ziņu avots: www.jaunatne.gov.lv

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1278237
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 8 viesi