Galvenā lapa 2015_03_01_Rigas_reg_apmacibas

  Aicinām piedalīties Rīgas reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

  Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015. gada 11. – 13. martā, viesu namā „Vecupenieki”, Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā. Pieteikšanās līdz 2. martam! Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par stāstu stāstīšanu kā pieeju un instrumentu darbā ar jauniešiem.

  Apmācību uzdevumi:

  - sniegt izpratni par stāstu stāstīšanas būtību, filozofiju, pieeju un ieguvumiem;

  - identificēt stāstu stāstīšanas pielietojamību darbā ar jaunatni;

  - palīdzēt dalībniekiem attīstīt stāstu stāstīšanas prasmes;

  - dot iespēju dalībniekiem izprast savu darba un atbalsta mērķi, stilu un veidu.

  Dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas apgūt jaunas pieejas un metodes darbam ar jaunatni, kā arī pilnveidot savas komunikācijas prasmes.

  Apmācības vadīs: Lauma Žubule un Māris Resnis.

  Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašam/-ai.

  Piesakieties, aizpildot anketu elektroniski: http://x8.lv/igasapiomlete  līdz 2.martam! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015.gada 5.martam.

  Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: apmacibas[at]brfonds.lv

  Ziņu avots:www.jaunatne.gov.lv

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1278248
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 3 viesi