Galvenā lapa

  Aicinām piedalīties Vidzemes reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

  Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015.gada 11. - 13. martā, Vidzemes reģionā, viesu namā „Laso”, Alkšņos, Cēsu novadā (www.laso.lv).

  Lasīt tālāk...

   

  Aicinām piedalīties Rīgas reģiona neformālās izglītības apmācībās par stāstu stāstīšanu kā metodi darbā ar jauniešiem

  Apmācības "Sapņi un omlete" notiks 2015. gada 11. – 13. martā, viesu namā „Vecupenieki”, Spuņciemā, Salas pagastā, Babītes novadā.

  Lasīt tālāk...

   

  Piesakies semināram: “Erasmus+” pieredze pašvaldību darbā

  Šī gada 20. martā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē pieredzes apmaiņas semināru pašvaldībās strādājošajiem speciālistiem (tostarp, jaunatnes lietu speciālistiem) par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Erasmus+: Sports” starptautisko projektu rakstīšanu un īstenošanu. Seminārā informēsim arī par jaunumiem Eurodesk un Eiropas jaunatnes portālā. Pieteikšanās semināram līdz 13. marta plkst. 17:00.

  Lasīt tālāk...

   

  Atbalstam novadniekus!

  Paldies visiem, kuri balsoja šlāgeraptaujā par dziesmu " Daugavas krastos" Grupa "Tēva nams" turpina savas aktivitātes.

  Lasīt tālāk...

   

  4. februāris – “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegšanas termiņš

  Straujiem soļiem tuvojas šogad pirmais ES programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš. Nenokavē! Projektu iesniegumus tiešsaistē varēs iesniegt līdz 4. februāra plkst. 13.00 pēc Rīgas laika (vai līdz plkst. 12.00 pēc Briseles laika). Saskaņā ar ES programmas “Erasmus+” vadlīnijām jaunatnes jomas projektus 2015. gadā var iesniegt trīs reizes: līdz 4. februārim, līdz 30. aprīlim un līdz 1. oktobrim. Šajos datumos ir noteikts arī konkrēts laiks, līdz kuram projektu iesniegumus var pievienot tiešsaistē, un tas ir – līdz plkst. 13.00 pēc Rīgas laika (vai līdz plkst. 12.00 pēc Briseles laika). Projektus var uzsākt ātrākais trīs mēnešus pēc projektu iesniegšanas termiņa.

  Lasīt tālāk...

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1262628
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 67 viesi